Anton Clavé färglitografi

396065

ANTONI CLAVÉ (1913-2005): "Le Roy Boit", 1954-55, signerad och numrerad Clavé 101/200, färglitografi,
ca 50x39 cm
Colour lithograph, 1954-55, signed and numbered.
LITTERATUR: Passeron 41

Rum 22

Anton Clavé färglitografi
Budhistorik (3 bud)

2653794
1 400
2648315
2644787

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.