Gustaf Brandelius oljemålning

396064

GUSTAF BRANDELIUS (1833-1884): Höstskörd
signerad och daterad G. Brandelius 1883, olja på duk, ca 20x32,5 cm

Konst, Äldre måleri

Gustaf Brandelius oljemålning

Budhistorik (44 bud)
2654947
8 200
2654933
8 000
2654944
8 000
2654933
7 200
2654940
7 000

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.