Olle Nordberg oljemålning

396059

OLLE NORDBERG (1905-1986): Interiör, signerad och daterad Olle Nordberg 44, olja på duk, ca 53x65 cm

Fack 15

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2647472
950
2653531
900
2647472
850
2653529
2647472
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.