Axel Nilsson teckning

396058

AXEL NILSSON (1889-1981): Porträtt av Maj Jerndahl, signerad och daterad A. Nilsson 1920, blyerts, 43x26 cm.
UTSTÄLLD: Smedsudden 1970

Konst, Teckningar

Fack 16

Axel Nilsson teckning

Budhistorik (7 bud)
2654353
700
2654354
650
2654353
500
2654352
450
2654352

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer