Axel Nilsson teckning

396058

AXEL NILSSON (1889-1981): Porträtt av Maj Jerndahl, signerad och daterad A. Nilsson 1920, blyerts, 43x26 cm.
UTSTÄLLD: Smedsudden 1970

Konst, Teckningar

Fack 16

Axel Nilsson teckning

Budhistorik (7 bud)
2654353
700
2654354
650
2654353
500
2654352
450
2654352

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.