Nils Tydén oljemålning

396057

NILS TYDÉN (1889-1976): Motiv från Auriol, signerad och daterad N Tydén -28, olja på pannå, ca 37x46 cm

Tavelvagn 32

Nils Tydén oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2645157
1 800
2645156
1 300

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.