Vincenza

396053

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av blomsterprydd kvinna, signerad S Vincenza, olja på duk, uppfodrad på pannå, 61x54 cm

Retuscher, lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Vincenza

Budhistorik (21 bud)
2654294
2 800
2654275
2 600
2654275
2 400
2653898
2653898

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.