Oljemålning 1800-tal

396052

G PRYTZ (1800-tal): Kvinna lagar nät, signerad g:prytz RÅ 97, olja på duk, ca 80x57 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
2654157
850
2654237
850
2654157
2654236
750
2654157
700

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer