Spansk skola olja

396051

SPANSK SKOLA (1700/1800-tal): Munk, olja på duk uppklistrad på pannå, oval ca 95x64 cm

Retuscher, uppklistad på pannå

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Spansk skola olja

Budhistorik (2 bud)

2650742
2648800

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.