Barbro Gustafsson oljemålning

396045

BARBRO GUSTAFSSON (född 1936): ''Nära samtal '', signerad Barbro Gustafsson, olja på duk, ca 95x80 cm

Rum 14

Barbro Gustafsson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2653850
2653849
2 600
2645672

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.