Bokhyllor

396043

BOKHYLLOR, 1 par, 1900-talets början, fanerade med mahogny, nederdel med skåp, baksycken i betsad furu höjd ca 155, 77x25 cm

Faner skador, slitage, torrsprickor

Rum 17

Bokhyllor

Budhistorik

2016-07-15 kl 14:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.