De Heyder oljemålning

396042

DE HEYDER (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad De Heyder 1863, olja på pannå, ca 23x31 cm

Pannån har slagit sig/ välvd

Konst, Äldre måleri

Rum 21

De Heyder oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2653614
1 400
2653548
1 300
2653547
2644360
2644189

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.