Carl Brandt oljemålning

396034

CARL BRANDT (1852-1930): Hamnbild i månsken, signerad C Brandt, olja på duk, ca 70x99 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri, Temaauktion

Rum 4

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2652956
1 900
2651444
1 800
2651290
1 700
2648831
1 600
2646794

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.