Stig Jonzon Öland

396025

STIG JONZON (1913-87): "Motiv från Melösa, Öland", signerad och daterad S. Jonzon 1941, olja på duk, ca 30x44 cm

Fack 42

Stig Jonzon Öland

Budhistorik (2 bud)

2653552
650
2652611
600

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.