Skrivbordslampa Valenti

396020

SKRIVBORDSLAMPA, Valenti, Italien, 1970-tal, plast och krom, reglerbart ljus samt arm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 21

Skrivbordslampa Valenti

Budhistorik (10 bud)
2653124
1 600
2653040
2653123
1 400
2653040
2653122
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.