Lennart Jirlow

396017

LENNART JIRLOW (född 1936): Stilleben, signerad, HC, färglitografi, ca 58x40 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Fack 44

Lennart Jirlow
Budhistorik (25 bud)
2653727
3 200
2653717
2653726
2653717
2 800
2653724
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.