Ivor Abrahams färgserigrafi

396016

IVOR ABRAHAMS (Storbritannien, 1935-2015): Komposition med häckar, signerad och daterad Ivor Abrahams 1970,70/75, färgserigrafi, ca 29,5x52 cm

Tavelvagn 32

Ivor Abrahams färgserigrafi
Budhistorik (9 bud)
2653473
2653038
2653471
950
2653038
2653470
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.