Byrå sengustaviansk stil

396012

BYRÅ, omkring 1900, sengustaviansk stil, pyramidmahogny med mässingsdetaljer, 3-lådig, höjd ca 93, 96x45 cm

Nycklar finns, ytslitage, mindre dekorelement saknas, fanerlahning

Rum 12

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
2651535
950
2653538
900
2651535
850
2653537
2651535
750

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer