Byrå sengustaviansk stil

396012

BYRÅ, omkring 1900, sengustaviansk stil, pyramidmahogny med mässingsdetaljer, 3-lådig, höjd ca 93, 96x45 cm

Nycklar finns, ytslitage, mindre dekorelement saknas, fanerlahning

Rum 12

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
2651535
950
2653538
900
2651535
850
2653537
2651535
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.