Henry Fardelin oljemålning

396011

HENRY FARDELIN (född 1939): Komposition, monogramsignerad, olja på duk, ca 50x50 cm

Rum 15

Henry Fardelin oljemålning

Budhistorik (24 bud)
2653848
2 800
2653846
2 600
2653845
2 400
2653842
2653844

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.