Soffbord Johannes Andersen

396006

JOHANNES ANDERSEN, 1960-tal, soffbord i teak med infälld tidningshylla, höjd 54,150x55 cm

Smärre slitage

Möbler, Design

Soffbord Johannes Andersen

Budhistorik (29 bud)
2653587
8 600
2653585
8 400
2653585
8 200
2653583
8 000
2653582
7 800

Slutpris SEK:
8 600
824 EUR, 968 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.