Okänd konstnär akvarell

396005

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, bär monogramsignatur, akvarell, ca 51,5x24 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 32

Okänd konstnär akvarell

Budhistorik (1 bud)

2652934
2016-07-15 09:42:29

2016-07-15 kl 10:06
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer