Okänd konstnär akvarell

396005

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholmsmotiv, bär monogramsignatur, akvarell, ca 51,5x24 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 32

Okänd konstnär akvarell

Budhistorik (1 bud)

2652934
2016-07-15 09:42:29

2016-07-15 kl 10:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.