Sängbord 1900-talets andra hälft

396004

LÄSBORD, 1900-talets första hälft, höj- och sänkbart, läsbordets höjd ca 70, 37x64 cm

Omfattande skador, höj- och sänkbar-anordning ej fungerande

Rum 8

Budhistorik

2016-07-15 kl 20:57
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer