Mina Carlson-Bredberg oljemålning

396002

MINA CARLSON-BREDBERG (1857-1943): "Anna-Stina", signerad och daterad C Bredberg 1929, olja på pannå, ca 27x20 cm
UTSTÄLLD: Stockholms Stadsmuseum

Ytskador

Fack 38

Budhistorik

2016-07-15 kl 20:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.