Erik Byström Tore A Jonassons samling

395999

ERIK BYSTRÖM (1902-1988), Blomman, signerad och daterad Erik BYSTRÖM -65, olja på duk på pannå, ca 47x37 cm

Rum 1

Budhistorik (4 bud)

2653673
2647236
2652598
2647236

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.