Damarmbandsur guld

395997

DAMARMBANDSUR, 18 k guld, armband i 14 k guld, 1900-talets första del, total vikt ca 19 g, RINGAR, 2 st., en med stenar, udda örhängen, mm, delvis guld (guldvikt ca 5 g)

Ringar med skador och stenar saknas, armbandsur med slitet plexiglas och missfärgad urtavla, klockans säkerhetskedja ej guld

Guld/Smycken, Övriga smycken

Damarmbandsur guld

Budhistorik (8 bud)
2652906
3 400
2652783
3 200
2648563
2652736
2 800
2648563
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer