Damarmbandsur guld

395997

DAMARMBANDSUR, 18 k guld, armband i 14 k guld, 1900-talets första del, total vikt ca 19 g, RINGAR, 2 st., en med stenar, udda örhängen, mm, delvis guld (guldvikt ca 5 g)

Ringar med skador och stenar saknas, armbandsur med slitet plexiglas och missfärgad urtavla, klockans säkerhetskedja ej guld

Guld/Smycken, Övriga smycken

Damarmbandsur guld

Budhistorik (8 bud)
2652906
3 400
2652783
3 200
2648563
2652736
2 800
2648563
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.