Carl Larsson etsning

395992

CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad i plåten, etsning, ca 19,5x14 cm

Något gulnad

Tavelvagn 32

Carl Larsson etsning

Budhistorik (7 bud)
2652358
2649620
2644595
500
2644468
450
2644445

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.