Rökbord 1930/40-tal

395991

RÖKBORD, 1930/40-tal, fanérat i björk/ betsad björk, en lånsida bemålad, på hjultrissor, med 2 lådor, 2 skåpsdelar samt utdragsskiva, höjd ca 70, 70x70 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

En sida senare bemålad, smärre ytskador

Rum 15

Rökbord 1930/40-tal

Budhistorik (2 bud)

2653675
2650877

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer