Rökbord 1930/40-tal

395991

RÖKBORD, 1930/40-tal, fanérat i björk/ betsad björk, en lånsida bemålad, på hjultrissor, med 2 lådor, 2 skåpsdelar samt utdragsskiva, höjd ca 70, 70x70 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

En sida senare bemålad, smärre ytskador

Rum 15

Rökbord 1930/40-tal

Budhistorik (2 bud)

2653675
2650877

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.