Bruno Mathsson "Eva"

395989

BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstol, DUX, sadelgjord, stämplad Bruno Mathsson By Dux, sitthöjd ca 33 cm

Bruksslitage, fläckar

Rum 2

Bruno Mathsson

Budhistorik (11 bud)
2653389
3 200
2653369
2653388
2 800
2653369
2 600
2652128
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.