Ampel opalinglas

395988

AMPEL, 1930-tal, opalinglas, polykrom kinesiserande dekor med pagoder och fåglar, doameter ca 19x40 cm

nagg

Belysning, Taklampor

Rum 21

Ampel opalinglas

Budhistorik (3 bud)

2652945
2651388
2651388

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.