Bordslampa Allan Ebeling

395987

ALLAN EBELING, bordslampa, lergods, genombruten fot, med dekor av blomsterslingor, glaserad i ljusblått, signerad och daterad Ebelin -12?, total höjd ca 55 cm

Belysning, Bordslampor, Keramik/Porslin

Rum 7

Bordslampa Allan Ebeling

Budhistorik (1 bud)

2649592
2016-07-12 20:50:12

2016-07-15 kl 15:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.