Soffa empirestil

395986

SOFFA, empirestil, 1900-talets början, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 92, 180x70 cm

Visst slitage

Soffa empirestil

Budhistorik (5 bud)
2652241
2651245
2643506
2643504
550
2643503

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.