Pottskåp 1900

395982

POTTSKÅP, 1900-tal, Louis VI-stil, med vit marmorskiva, låda, höjd ca 72, 41x39 cm

Skiva med skada/lagning

Rum 13

Pottskåp 1900

Budhistorik (36 bud)
2653425
6 000
2653423
5 800
2653421
5 600
2653419
5 400
2653417
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.