Satsbord bok

395975

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets mitt, i lackad bok med skivor i laminat, mått största bordet höjd ca 53, 57x37 cm

Visst slitage

Rum 3

Satsbord bok
Budhistorik (2 bud)

2652594
2650871

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.