Yngve Ekström fåtöljer

395974

YNGVE EKSTRÖM, Swedese, 1970-tal, 1 par fåtöljer i furu med lösa textilklädda plymåer, höjd ca 85, 85x90 cm

Visst slitage

Möbler, Design

Rum 12

Yngve Ekström fåtöljer

Budhistorik (1 bud)

2646841
2016-07-10 18:50:09

2016-07-15 kl 20:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.