Sidobord Novett

395972

SIDOBORD, "Novett", Ikea, 1960-tal, ek, bordsskiva med uppsvängda kanter, höjd ca 35, 58x39 cm

Visst slitage

Rum 3

Sidobord Novett

Budhistorik (2 bud)

2652595
2645064

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.