Charlotte Nicolin herrbetjänt

395971

CHARLOTTE NICOLIN, herrbetjänt, formad som sjöhästar, signerad Nicolin, daterad 2000, höjd ca 114, 50x50 cm

Smärre slitage

Möbler, Övriga möbler, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Charlotte Nicolin herrbetjänt

Budhistorik (13 bud)
2653792
850
2653227
2653022
750
2651439
700
2653021
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.