Aterschel oljemålning

395965

ATERSCHEL (1800-tal): Kustvy med roddare, signerad och daterad -21, olja på duk, ca 30x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Aterschel oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2651897
2016-07-14 14:46:04

2016-07-15 kl 10:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.