Åke Axelsson stolar

395962

ÅKE AXELSSON, "Lilla H", stolar, 8 st, Galleri Stolen, 1900-talets slut, röd bok, orange / rödlaserade, skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage och fläckar

Möbler, Design

Rum 20

Åke Axelsson stolar

Budhistorik (12 bud)
2653351
3 200
2653276
2653276
2 800
2653350
2 600
2653276
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.