Karl Axel Pehrson färglitografi

395954

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -79, 356/385, färglitografi, ca 57x41 cm

Gulnader

Fack 42

Budhistorik (10 bud)
2653633
700
2651894
650
2653532
650
2651894
600
2651987
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.