Ernst HUBER Österrike

395952

ERNST HUBER (Österrike, Wien, 1895-1960): Dorf, signerad och daterad E. Huber 46, akvarell, 34x52 cm
PROVENIENS: Inköpt i Wien/Österrike på 1940-talet av nuvarande ägares far

Fack 41

Ernst HUBER Österrike

Budhistorik (3 bud)

2651856
2651855
2649094

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.