Stol Louis XVI-stil

395948

STOL, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgylld, ljus klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Rum 2

Stol Louis XVI-stil

Budhistorik (11 bud)
2652006
750
2650075
700
2645518
650
2645514
600
2645297
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.