Tespindel och bägare i silver

395944

TESPINDEL, BÄGARE, SKÅLAR, silver, 18/1900-tal, höjd 4-5 cm, vikt ca 300 g

Gravyrer, slitage

Silver

Tespindel och bägare i silver

Budhistorik (8 bud)
2653638
2653424
750
2652468
700
2652466
650
2649455
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.