Tespindel och bägare i silver

395944

TESPINDEL, BÄGARE, SKÅLAR, silver, 18/1900-tal, höjd 4-5 cm, vikt ca 300 g

Gravyrer, slitage

Silver

Tespindel och bägare i silver

Budhistorik (8 bud)
2653638
2653424
750
2652468
700
2652466
650
2649455
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer