Åke Axelsson Light and Easy

395939

ÅKE AXELSSON, "Light and Easy", stolar 4 st, karmstolar, 2 st, Gärsnäs, stomme i massiv ask, sits och rygg i fanérad ask, svart lädersits, stämplade gärsnäs made in sweden 2006, sitthöjd ca 45 cm

Smärre bruksslitage, ett hörn på ryggbricka med smärre skada

Rum 6

Åke Axelsson Light and Easy

Budhistorik (29 bud)
2653619
9 400
2653640
9 200
2653619
8 600
2653636
8 400
2653619
7 800

Slutpris SEK:
9 400
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer