Åke Axelsson Light and Easy

395939

ÅKE AXELSSON, "Light and Easy", stolar 4 st, karmstolar, 2 st, Gärsnäs, stomme i massiv ask, sits och rygg i fanérad ask, svart lädersits, stämplade gärsnäs made in sweden 2006, sitthöjd ca 45 cm

Smärre bruksslitage, ett hörn på ryggbricka med smärre skada

Rum 6

Åke Axelsson Light and Easy

Budhistorik (29 bud)
2653619
9 400
2653640
9 200
2653619
8 600
2653636
8 400
2653619
7 800

Slutpris SEK:
9 400
901 EUR, 1 058 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.