Skåp renässansstil

395930

SKÅP, renässansstil, 1900-tal, rikt skuren dekor, draghantag i patiernad metall, höjd ca 142, 114x45 cm

Slitage, nyckel saknas

Rum 18

Skåp renässansstil

Budhistorik (45 bud)
2653273
8 200
2651333
8 000
2653270
7 800
2651333
7 600
2653269
7 400

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.