Bordslampa 1800-talets första hälft

395929

BORDSLAMPA, Frankrike, empire, förgylld brons, höjd 55 cm

Slitage, konverterad ljusstake

Metall, Belysning

Rum 21

Budhistorik (10 bud)
2656461
4 800
2656155
4 400
2655088
4 200
2653962
2653920
3 800

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.