Knut Janson oljemålning

395923

KNUT JANSON (1882-1966): Sydländskt landskap, signerad och daterad Knut Janson -53, olja på duk, ca 36x46 cm

Knut Janson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2644190
2016-07-08 18:03:03

2016-07-15 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.