Leksaker 1900-tal

395922

LEKSAKER, 1900-tal, parti med plåtleksaker m.m.

Skador, delar saknas, lösa delar

Diverse

Leksaker 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
2652975
900
2651223
850
2651223
600
2652324
550
2651223
500

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.