Leksaker 1900-tal

395922

LEKSAKER, 1900-tal, parti med plåtleksaker m.m.

Skador, delar saknas, lösa delar

Diverse

Leksaker 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
2652975
900
2651223
850
2651223
600
2652324
550
2651223
500

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer