William Gibson oljemålning

395921

WILLIAM GIBSON (1909-1988); "Gata i Bou-Saada" - Algeriet, signerad Gibson, 1948, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 25x25 cm

Fack 41

William Gibson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2643830
2016-07-08 13:54:23

2016-07-15 kl 12:48
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.