Parporträtt 1700-tal oljemålningar

395918

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt, 1 par, troligen företällande August den starke och Aurora Von Königsmarck, olja på duk, ca 72x60 cm

Slitage, färgbortfall, skador

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (11 bud)
2651407
2651406
3 800
2651405
3 600
2651404
3 400
2651403
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.