Uno Vallman oljemålning

395916

UNO VALLMAN, (1913-2004): Landskap med hus, signerad och daterad Uno Vallman 1941, olja på duk, ca 54x64 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2653827
2653823
750
2653820
700
2653809
650
2646223
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.