Bord japanskt arbete

395914

BORD, dekor i japanskt lackarbete, 1800-talets slut, höjd ca 76, diameter 120 cm

Lackarbete med omfattande ytskador och färgbortfall, sprickor, troligen senare underrede

Rum 19

Bord japanskt arbete

Budhistorik (1 bud)

2653335
2016-07-15 16:01:20

2016-07-15 kl 16:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.